// Medarbejdere

Bestyrelse og protektor

FISKENs bestyrelse

FISKENs bestyrelse

Stine Bosse

Stine Bosse

Ansatte

Mira Lundsgaard

Studentermedhjælper i Fritidsjobformidlingen

Mira Lundsgaard

Telefon: 22 42 41 30

Email: fjf_valby@fisken.org

Anne-Grethe Vagner Larsen

Pædagogisk koordinator i Værestedet

Anne-Grethe Vagner Larsen

Telefon: 23 84 23 26

Email: anne-grethe@fisken.org

Katrine Ertmann

Studentermedhjælper i Fritidsjobformidlingen

Katrine Ertmann

Telefon: 93 84 06 56

Email: katrine@fisken.org

Ena Juhl

Leder

Ena Juhl

Telefon: 42 75 48 44

Email: ena@fisken.org

Maja Thorsteinsson

Souschef

Maja Thorsteinsson

Telefon: 27 57 75 87

Email: maja@fisken.org

Anne Mahler

Studentermedhjælper i Fritidsjobformidlingen

Anne Mahler

Telefon: 20 93 45 25

Email: anne@fisken.org

Lasse Garfield

Medhjælper i Værestedet, deltid

Lasse Garfield

Casper Jensen

Projektleder i FISKEN 18+

Casper Jensen

Telefon: 42 94 24 53

Email: casper@fisken.org

Lise Vindel

Projektleder, Fritidsjobformidlingen Valby

Lise Vindel

Telefon: 53 63 84 24

Email: lise@fisken.org

Jihad Ibrahim

Pædagog i Værestedet, deltid

Jihad Ibrahim

Praktikanter

Caroline Dorfelt

Praktikant i Fritidsjobformidlingen

Caroline Dorfelt

Kira Jelver

Praktikant i Fritidsjobformidlingen

Kira Jelver

Frivillige

Didde Wahlgren

Frivillig i FISKEN 18+

Didde Wahlgren

Abbas Saeed

Frivillig i FISKEN 18+

Abbas Saeed

Janni Stenderup

Frivillig i FISKEN 18+

Janni Stenderup

Laura Elisabeth Kudsk Brink

Frivillig i FISKEN 18+

Laura Elisabeth Kudsk Brink

Vibeke Fensløv

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Vibeke Fensløv

Nadia Vesterlind

Frivillig i Værestedet

Nadia Vesterlind

Niclas Gomes

Frivillig i Værestedet

Niclas Gomes

Kit Bøggild

Frivillig i FISKEN 18+

Kit Bøggild

Jakob Agerskov

Frivillig i FISKEN 18+

Jakob Agerskov

Erik Riis Andreasen

Frivillig i FISKEN 18+

Erik Riis Andreasen

Sebastian Thorning Jensen

Frivillig i FISKEN 18+

Sebastian Thorning Jensen

Christian Stærkær Nielsen

Frivillig i FISKEN 18+

Christian Stærkær Nielsen

Mathiias Klimerts

Frivillig i Værestedet

Mathiias Klimerts

Simone Ulsø

Frivillig i FISKEN 18+

Simone Ulsø

Dina Murad

Frivillig i FISKEN 18+

Dina Murad

Ida Marie Dahlbæk Pedersen

Frivillig i Værestedet

Ida Marie Dahlbæk Pedersen

Jacob Meyer

Frivillig i Værestedet

Jacob Meyer

Saiqa Khan

Frivillig i Værestedet

Saiqa Khan

Signe Spelling

Frivillig i FISKEN 18+

Signe Spelling

Qusai

Frivillig i Værestedet

Qusai

Jesper Rasmussen

Frivillig i FISKEN 18+

Jesper Rasmussen

Jesper Banzon

Frivillig i FISKEN 18+

Jesper Banzon

Signe Johansen

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Signe Johansen