// Medarbejdere

Bestyrelse og protektor

FISKENs bestyrelse

FISKENs bestyrelse

Stine Bosse

Stine Bosse

Ansatte

Anne-Grethe Vagner Larsen

Pædagogisk koordinator i Værestedet

Anne-Grethe Vagner Larsen

Telefon: 23 84 23 26

Email: anne-grethe@fisken.org

Katrine Ertmann

Studentermedhjælper i Fritidsjobformidlingen

Katrine Ertmann

Telefon: 20 93 45 25

Email: katrine@fisken.org

Marie Bjørg Møller

Projektleder i Fritidsjobformidlingen

Marie Bjørg Møller

Telefon: 93 84 06 56

Email: marie@fisken.org

Tine Marie Pedersen

Projektleder i FREMTID - et erhvervskoleprojekt

Tine Marie Pedersen

Telefon: 25 38 75 88

Email: tine@fisken.org

Ena Juhl

Leder

Ena Juhl

Telefon: 42 75 48 44

Email: ena@fisken.org

Maja Thorsteinsson (barsel)

Souschef

Maja Thorsteinsson (barsel)

Telefon: 27 57 75 87

Email: maja@fisken.org

Lasse Garfield

Medhjælper i Værestedet, deltid

Lasse Garfield

Casper Jensen

Projektleder i FISKEN 18+

Casper Jensen

Telefon: 42 94 24 53

Email: casper@fisken.org

Lise Vindel

Projektleder, Fritidsjobformidlingen Valby

Lise Vindel

Telefon: 53 63 84 24

Email: lise@fisken.org

Jihad Ibrahim

Pædagog i Værestedet, deltid

Jihad Ibrahim

Praktikanter

Klara Jesting

Praktikant i Fritidsjobformidlingen

Klara Jesting

Sofie Kold

Praktikant i Fritidsjobformidlingen

Sofie Kold

Rosa

Praktikant i Fritidsjobformidlingen Valby.

Rosa

Frivillige

Anne Nielsen

Frivillig i FISKEN 18+

Anne Nielsen

Didde Wahlgren

Frivillig i FISKEN 18+

Didde Wahlgren

Morten Skovdal

Frivillig i FISKEN 18+

Morten Skovdal

Abbas Saeed

Frivillig i FISKEN 18+

Abbas Saeed

Josefine Hess

Frivillig i FISKEN 18+

Josefine Hess

Janni Stenderup

Frivillig i FISKEN 18+

Janni Stenderup

Nadia Faber

Frivillig i FISKEN 18+

Nadia Faber

Laura Elisabeth Kudsk Brink

Frivillig i FISKEN 18+

Laura Elisabeth Kudsk Brink

Danny Leonhardt

Frivillig i Værestedet

Danny Leonhardt

Vibeke Fensløv

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Vibeke Fensløv

Azra Basic

Frivillig i Værestedet

Azra Basic

Nadia Vesterlind

Frivillig i Værestedet

Nadia Vesterlind

Helle Brøchner

Frivillig i Værestedet

Helle Brøchner

Niclas Gomes

Frivillig i Værestedet

Niclas Gomes

Sercan Kilic

Frivillig i FISKEN 18+

Sercan Kilic

Kit Bøggild

Frivillig i FISKEN 18+

Kit Bøggild

Kira Jelver

Frivillig i FISKEN 18+

Kira Jelver

Erik Riis Andreasen

Frivillig i FISKEN 18+

Erik Riis Andreasen

Sebastian Thorning Jensen

Frivillig i FISKEN 18+

Sebastian Thorning Jensen

Christian Stærkær Nielsen

Frivillig i FISKEN 18+

Christian Stærkær Nielsen

Mathiias Klimerts

Frivillig i Værestedet

Mathiias Klimerts

Caroline Dorfelt

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Caroline Dorfelt

Simone Ulsø

Frivillig i FISKEN 18+

Simone Ulsø

Mehmet Bahadir Dagli

Frivillig i FISKEN 18+

Mehmet Bahadir Dagli

Dina Murad

Frivillig i FISKEN 18+

Dina Murad

Ida Marie Dahlbæk Pedersen

Frivillig i Værestedet

Ida Marie Dahlbæk Pedersen

Jacob Meyer

Frivillig i Værestedet

Jacob Meyer

Saiqa Khan

Frivillig i Værestedet

Saiqa Khan

Qusai

Frivillig i Værestedet

Qusai

Jesper Rasmussen

Frivillig i FISKEN 18+

Jesper Rasmussen

Jesper Banzon

Frivillig i FISKEN 18+

Jesper Banzon